• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYAT
0242 344 78 66 - 0532 638 17 45

 
Üyelik Girişi
Takvim
Site Haritası
ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYAT

07 evden eve nakliyat
07 nakliyat
Antalya nakliyat
Antalya 07 nakliyat

KURUMSAL HİZMETLERİMİZ

Antalya Evden Eve Nakliye;

   Evden eve, Bürodan büroya, komple, parça, parsiyel, Öğrenci eşyası ve Çeyiz eşyalarının Nakliyesi, Nakliyat, Nakliye, Taşımacılık ve Yurtiçi, Şehiriçi, Şehirlerarası, İlden İle, İlçeden İlçeye, ev, büro, ofis, fabrika, banka, mağaza eşyası taşıma işletmeciliği yapmak üzere kurulmuştur.

Komple Ev ve Büro Eşyası Taşıma; Evinizin tüm eşyalarını (Beyaz eşya, Mobilya) uzman personelimizle söküyor, paketliyor ve güvenli bir şekilde gideceği yere kadar itinalı olarak naklediyoruz.

Parça Ev ve Büro Eşyası Taşıma; Sizin tarafınızdan sökülmüş ve paketlenmiş yarım kamyon kadar ya da parça şeklinde olan ev eşyalarınızı yerinden teslim alıyor ve parsiyel eşya olarak naklediyoruz. Fiyatlarımız makul ve ekonomiktir.

Tek Parça Ev ve Büro Eşyası Taşıma; Tek parça ya da bir kaç parçadan oluşan ev ve büro eşyalarınızı ambarımız vasıtasıyla taşıyoruz.

Karayolu Nakliyesi; Firmamız sadece karayolu taşımacılığı alanında; yurtiçi, şehirlerarası ve şehir içi kamyon ve kamyonet nakliyesi sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Parsiyel Yük Nakliyesi; Parsiyel yüklerinizi belli zaman aralıklarında istenen il ve ilçelere teslim ediyoruz. Parsiyel yük bazen günlük bazen de gün aşırı taşınmaktadır. Parsiyel yükleriniz için lütfen arayınız.

Komple Yük Nakliyatı; Komple yükleriniz hiç bekletilmeden, gece ve gündüz demeden yerine ulaştırılmaktadır. Sürekli anlaşma yapan firmalara 6 aylık ve yıllık fiyat teklifi verilmektedir.

Parsiyel Eşya Nakliyatı; Firmamız çeşitli ürün gruplarının taşıma talebine yanıt verebildiği gibi, sevk edilecek ürünlerin miktarına, boyutuna, ağırlığına bakmaksızın gönderilerinizi kabul etmektedir. Yasalarımızın taşımamıza yetki verdiği tüm parsiyel yük, eşya, mal ve parça ev ve büro eşyaları nakliyat ambarımız tarafından taşınmaktadır.

Parça Ev ve Büro Eşyası; Evinizden, Büronuzdan, Yazlığınızdan gidecek ya da gelecek parça ev ve büro eşya ve yüklerinizi adresinizden teslim alıp adresinize teslim ediyoruz.

Boş Kamyon, Kamyonet ve Tır Temini; Antalya, İstanbul, İzmir ve Adana ili ve ilçelerinde ihtiyaç duyduğunuz boş kamyon, kamyonet ve tırları temin ediyoruz. Antalya merkezden diğer il ve ilçelere gidecek komple yükleriniz için gerekli organizasyon tarafımızdan yapılmaktadır.

Hamal Temini; İsteyen eşya sahiplerine ya da bölgemize gelen evden eve nakliyat firmalarına yük taşımak için hamal ve eşya montajı için marangoz temin edilmektedir.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret137464
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.217331.3424
Euro33.756133.8913
Hava Durumu
Saat
MSN DESTEK
FAYDALI SİTELER

Nakliyeciler Sitesi

Antalya evden eve nakliyat

antalyaozkanevdeneve.com